• rarslan@ayoki.com.tr
  • Gersan Sanayi Sitesi 2320 cadde No.35 Yenimahalle
 Ayoki Makina , Graco Orta Doğu Eğitim Merkezi Açılışında

Ayoki Makina , Graco Orta Doğu Eğitim Merkezi Açılışında

Ayoki Makina, endüstriyel ekipman sektöründe öncü bir firma olarak, Graco’nun Orta Doğu’da açtığı yeni eğitim merkezinin açılışına katılım gösterdi. Yeni merkez, sektördeki yeniliklere liderlik eden Graco’nun, müşterilerine daha etkili hizmet sunma vizyonunun bir parçası olarak hayata geçirildi.

Ayoki Makina ekibi, açılış töreninde Graco’nun üst düzey yöneticileri, sektör profesyonelleri ve diğer iş ortaklarıyla bir araya geldi. Etkinlik, endüstriyel ekipman ve çözümlerine olan bağlılığını sürdüren Ayoki Makina’nın, sektördeki gelişmeleri yakından takip etme ve müşterilere en iyi hizmeti sunma kararlılığını bir kez daha vurguladı.

Graco Orta Doğu Eğitim Merkezi, katılımcılara ürünlerin etkili kullanımı, bakımı ve sorun giderme konularında detaylı eğitimler sunacak. Ayoki Makina, bu tür eğitim faaliyetlerinin endüstri profesyonellerine katkı sağladığına inanarak, müşteri memnuniyetini artırmayı ve sektördeki uzmanlığını güçlendirmeyi amaçlıyor.

Ayoki olarak, Graco’nun eğitim merkezinin açılışına katılımımızı, sektördeki iş birliklerimizi daha da güçlendirmek ve müşterilerimize en iyi çözümleri sunabilmek adına önemli bir adım olarak değerlendiriyoruz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir